BİRLİĞİ VE KARDEŞLİĞİ SAĞLAMAK İÇİN YAPTIĞIMIZ GÖRÜŞMELER

tarafından admin

Gerek Sayın Adnan Oktar gerekse de arkadaşları geniş bir sosyal çevreye sahip, eğitimli, iyi ailelere mensup kişilerdir. Uzun yıllardır Devlet lehine, vakıf faaliyetleri gerçekleştirmekte ve konferanslar yapmakta, bu çalışmaları da çok geniş bir kitle tarafından takip edilmektedir. Adnan Oktar camiası, Türkiye’nin en zor ve karışık dönemlerinde %100 Devlet ve hükümet yanlısı tavır almış ve herkesin malumu olduğu üzere Devletimize en büyük desteği vermiş bir arkadaş grubudur.

ARKADAŞLARIMIZ DEVLETİMİZLE İÇ İÇE ÇALIŞMALAR YAPMIŞLARDIR

Sözde lobi faaliyetleri yaptıkları iddia edilen arkadaşlarımızın birçoğu siyasiler, bürokratlar ve kendileri gibi Devlete faydalı çalışmalarda bulunan kişilerden geniş bir çevreye sahiptirler ve bu vatanı seven pek çok camia, üniversite, vakıf ve kuruluşla görüşmelerde bulunan insanlardır. Bu görüşmelerin tamamının amacı Devletimizin yükünü bir nebze de olsa hafifletmek, ülkemizin menfaatlerine katkıda bulunmak için istişare etmek, karşılıklı bilgi alışverişinde bulunmaktır. Amaç asla iddia edildiği gibi Hükümet aleyhinde fikirler aşılamak ya da örgütsel propagandada bulunmak değildir. Bu, camiamız hakkında asla düşünülemeyecek bir ihtimaldir ve on yıllardır Sayın Adnan Oktar ve arkadaşlarının çalışmalarına yakından şahit olan herkesin malumudur.

Kaldı ki, söz konusu arkadaşlarımızın görüşme yaptıkları bürokratlar, siyasetçiler, milletvekilleri son derece iyi eğitim almış, belirli makamlara gelmiş, teşhis kabiliyeti yüksek, doğruyu yanlışı ayırt edebilecek bilgi ve birikime sahip olan insanlardır. Hiç kuşkusuz ki herhangi birinden olumsuz bir yönlendirme görecek olsalar, bunu da hemen fark edebilecek ve gereğini yapabilecek yeteneğe de sahiptirler.

Bütün bunların yanı sıra bu kişilerin 20 yıla yakın hatta daha da fazla bir süredir bizlerle görüşmeye devam etmeleri, televizyon programlarımıza katılmaları, davetlerimize, iftarlarımıza icabet etmeleri de bizim Devletimizi koruyan, vatan-bayrak sevgimizi ön plana alan tavrımızı açıkça gördüklerinin ve bu nedenle bizlere destek verdiklerinin de çok net bir delilidir.

iddialaracevap.org adnanoktarhaber.com adnanoktarhukuk.com adnanoktargercekleri.com